Od 24 I do 22 II zajęcia dydaktyczne, egzaminy i zaliczenia w trybie zdalnym

Zgodnie z decyzją Rektora nr 7/2022 z 20 stycznia 2022 roku, od 24 stycznia do 22 lutego 2022 roku zajęcia dydaktyczne oraz egzaminy i inne zaliczenia odbywają się w trybie zdalnym.

Webinarium „Tunelove” 3

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzecim odcinku organizowanego przez firmę PORR webinarium „Tunelove”, który zostanie wyemitowany 31 I 2022 roku o godz. 10:00.

Nabór na wyjazdy w ramach programu ATHENS

22 stycznia 2022 roku rozpocznie się nabór na kolejną turę wyjazdów w ramach programu ATHENS, realizowaną w terminie 12-19 marca 2022 r.

Rekrutacja na studia II stopnia rozpoczynające się w semestrze letnim 2021/2022

Od 11 stycznia do 4 lutego 2022 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych prowadzona jest rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2021/2022.

Drive Innovation – konkurs dla studentów

• Interesujesz się innowacjami z branży motoryzacyjnej i transportowej?
  • Nie są Ci obce zagadnienia takie jak zrównoważony rozwój, elektromobliność czy gospodarka obiegu zamkniętego?
  • Pragniesz mieć wpływ na rozwój zrównoważonego transportu?

Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie Drive Innovation!

II spotkanie „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”

Planowane jest drugie spotkanie informacyjne „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”, które będzie miało miejsce w piątek, 14.01.2022, o godz. 12:30 w trybie zdalnym. Odsyłacz do spotkania: https://vtc.ron.mil.pl/meeting/141698098?secret=7JjX20C4Zo3jgAlDINVNXw".

W poniedziałek 10 stycznia 2022 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 10 I 2022 r. (poniedziałek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

KOLEJ na Święta z SiMR-em

Wydarzenie KOLEJ na Święta z SiMR-em wpisuje się w szereg działań Wydziału SiMR odwołujących się do tradycji projektowania pojazdów szynowych na PW. Dodatkowym wątkiem kształtującym zorganizowane w dniu 5 grudnia spotkanie, było pragnienie upamiętnienia roku 2021 jako Roku Kolei.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęśliwego Nowego Roku

życzy

w imieniu wspólnoty wydziału

Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechniki Warszawskiej

Dziekan Wydziału
prof. dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz

Konkurs stażowy dla studentów wszystkich kierunków studiów

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów wszystkich kierunków studiów do udziału w partnerskim konkursie „Masz staż”.