poHESaj z Biurem Karier PW – poznaj ofertę nowych przedmiotów obieralnych

Biuro Karier PW zaprasza studentów wydziału SiMR na spotkanie we wtorek, 9 listopada o godzinie 10:15, do sali 2.5 w budynku Samochodów i Ciągników, na którym zaprezentowana zostanie oferta zupełnie nowych przedmiotów obieralnych z grupy HES.

W środę 10 listopada 2021 r. zajęcia według planu czwartkowego

W dniu 10 XI 2021 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w czwartki.

Nagrodzona praca dyplomowa absolwenta wydziału SiMR

Miło nam poinformować, że praca inżynierska absolwenta wydziału SiMR, inż. Wojciecha Margola, pt. „Projekt systemu wizyjnej identyfikacji typów pojazdów”, której promotorem był dr hab. inż. Jacek Dybała, prof. uczelni, została nagrodzona w organizowanym przez Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad konkursie „Innowacje w drogownictwie”, uzyskując pierwsze miejsce w kategorii „Inżynieria ruchu i rozwiązania BRD”.

Lista osób ubiegających się o stypendium rektora

Prezentujemy listę osób ubiegających się o stypendium rektora, przyznawane za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, wysokie wyniki sportowe lub osiągnięcia artystyczne.

Warsztaty Biura Karier PW

Biuro Karier PW zaprasza na najbliższe warsztaty rozwijające kompetencje związane z efektywnością na rynku pracy oraz przedsiębiorczością.

Stypendia pod choinkę – przyjmowanie kandydatur

Zapraszamy do kolejnej edycji akcji „Stypendium pod choinkę”, mającej na celu nagrodzenie studentów i doktorantów wyjątkowo zaangażowanych w życie uczelniane i promowanie nauki.

Nawiązanie współpracy wydziału SiMR z konsorcjum Alstom

W dniu 7 października 2021 r. zostało zawarte porozumienie pomiędzy wydziałem Samochodów i Maszyn Roboczych a firmą Alstom, będącą międzynarodowym konsorcjum zajmującym się infrastrukturą energetyczną i transportową.

Spotkanie inauguracyjne Tandemów Językowych ENHANCE

Zapraszamy do wzięcia udziału w inauguracyjnym spotkaniu Tandemów Językowych ENHANCE, zaplanowanym na 25 października w godzinach 14:00-15:00 i będzie realizowane w trybie zdalnym. Podczas spotkania przedstawiony zostanie projekt i podane będą niezbędne wskazówki, jak znaleźć partnera tandemowego do nauki języka obcego.

We wtorek 19 października 2021 r. zajęcia według planu czwartkowego

W dniu 19 X 2021 r. (wtorek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w czwartki.

Webinarium „Tunelove” 2

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugim odcinku tunelowego webinarium „Tunelove”, zorganizowanego przez firmę PORR, który odbędzie się 25.10. 2021 w godz. 10.00-11.30.