Wybór specjalności - Studenci III roku – Studiów Niestacjonarnych

Wybór specjalności odbywać się będzie za pomocą USOSWeb.
USOSWeb będzie uruchomiony do zapisów w dniach
           17.01.2014 (piątek) – 02.02.2014 r. (niedziela)

Po tym terminie system będzie zablokowany, a studenci, którzy nie dokonali zapisu
będą przypisani do specjalności wybranej przez Dziekana bez możliwości składania odwołań.

Studenci, którzy nie odebrali hasła do USOSWeb, mogą odebrać hasło w dniach:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek godz. 8:15 – 16:00, czwartek godz. 8:15 – 14:00. pok. 0.7.

Informacje o specjalnościach znajdują się pod adresem:
Strona główna Wydziału » Studia » Studia niestacjonarne (zaoczne) » Wybór specjalności - materiały

Harmonogram sesji zimowej - studia stacjonarne

W dziale:  Strona główna Wydziału » Studia » Studia stacjonarne »
podane są już harmonogramy sesji zimowej 2013/2014 dla poszczególnych lat, dla studiów stacjonarnych

Harmonogram sesji zimowej - studia niestacjonarne

W dziale:  Strona główna Wydziału » Studia » Studia niestacjonarne (zaoczne) »
podane są już harmonogramy sesji zimowej 2013/2014 dla poszczególnych lat, dla studiów niestacjonarnych

Pasowanie Uczniów I Klasy ZSSiL 2

W dniu 10 grudnia 2013 roku w zaprzyjaźnionym Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie odbyło się uroczyste Pasowanie Uczniów I Klasy BRD (Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego).

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku
wszystkim Pracownikom, Studentom i Przyjaciołom Wydziału
Samochodów i Maszyn Roboczych PW

życzy Dziekan Wydziału SiMR
         Profesor Stanisław Radkowski

Spotkanie z twórcą IBRM SAMAR oraz firmą MOTO KARIERA

W dniu 3 grudnia (wtorek) o godzinie 14.15 (do 17.00) w Sali Multimedialnej odbędzie się spotkanie z twórcą Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR oraz firmą Moto Kariera zajmującą się budowaniem karier zawodowych w branży motoryzacyjnej.

Spotkanie będzie miało charakter wykładu otwartego w ramach zajęć ‘”Przedsiębiorczość Innowacyjna”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu.

XXI Sympozjum Naukowe "Motoryzacyjne Problemy Ochrony Środowiska"

Instytut Pojazdów Politechniki Warszawskiej organizuje w dniu 6.12.2013 (piątek) XXI Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe: "Motoryzacyjne Problemy Ochrony Środowiska".
Więcej informacji: http://www.ip.simr.pw.edu.pl/?q=content/xxi-mpos

Sukces dyplomanta SiMR w konkursie PFRON

Absolwent Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych i uczestnik ostatniej edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na tym wydziale w roku akademickim 2011/12, Pan Jacek Nowicki zdobył III nagrodę w X Ogólnopolskim Konkursie „OTWARTE DRZWI” na najlepsze prace doktorskie i magisterskie, których tematem jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze zdrowotnym, zawodowym lub społecznym organizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nagroda dotyczyła kategorii „Rehabilitacja zawodowa oraz rozwiązania technologiczne służące osobom niepełnosprawnym”.

44 Spotkanie Centrum Bezpieczeństwa Technicznego (CBT) - 10.XII.2013r. (wtorek)

Centrum Bezpieczeństwa Technicznego serdecznie zaprasza na 44 Spotkanie Centrum Bezpieczeństwa Technicznego (CBT), które odbędzie się w dniu 10 grudnia 2013 r.
(wtorek) w gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie przy ul. Czackiego 3/5.

15 listopada - Dzień Politechniki Warszawskiej

W imieniu Pana Dziekana prof. Stanisława Radkowskiego uprzejmie informuję, iż na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej znajduje się harmonogram obchodów Święta PW: